christmas star Mahbere Abune Selama- self help association, support those in need, Spiritual gatherings, youth and adult counselling  christmas star

lo 1

  • Home
    Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
  • Archives
    Archives Contains a list of blog posts that were created previously.

Przy nas rafa zniknie.

  • Font size: Larger Smaller
  • Print

Polski serwis internetowy zbudowaliśmy w celu zaprezentowania szczegółowych informacji dla wszystkich turystów, którzy zamierzają zegnać ferie w Egipcie. Prezentujemy informacje o najciekawszych miejscach w Egipcie do jakich można udać się podczas wycieczek fakultatywnych. Zapewniamy rzetelne informacje o tym w kto sposób przebrać hotel, co jest ważne, ponieważ hotele egipskie stosują odmienne oznaczenia jakości i standardu hoteli w stosunku do hoteli europejskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym!

Wakacje w Egipcie mogą stanowić doskonałym sposobem na spędzenie wyjątkowego czasu w ciepłym kraju. Aż do takiego wyjazdu wypada się, niemniej akuratnie przygotować. Nasza kierunek internetowa jest miejscem zbudowanym w celu zaprezentowania szczegółowych informacji dotyczących zabytków w Egipcie, najważniejszych ośrodków turystycznych, miejsc wartych zobaczenia w czasie wycieczek fakultatywnych, atrakcji turystycznych dla osób ceniących sobie udzielający się wypoczynek. Prezentujemy informacje o rafach koralowych, wycieczkach jachtami. Przedstawiamy informacje o sposobach wymiany pieniędzy w Egipcie, używania kart kredytowych, azaliż uzyskaniu wiz. Zapraszamy aż do odwiedzin a zapoznania się z możliwościami naszego serwisu!

W ramach naszej okolica internetowej staramy się zademonstrować wszystkie niezbędne informacje w celu wszystkich osób, jakie zamierzają stworzyć pozór się na odpoczynek aż do Egiptu. Na naszej stronie jest dozwolone błyskawicznie poznać się z cywilizacja Egiptu, zwyczajami w tym kraju, religiami. Prezentujemy miejsca w jakich wolno pewnie odpocząć. Oferujemy informacje o tym w kto modus najlepiej wybrać dobrej jakości hotel. Prezentujemy atrakcje turystyczne w jakich możemy stosować w Egipcie. Zapewniamy informacje o tym w który tryb preparować wyjazd wakacyjny do Egiptu nie zważając na okresem wzmożonego ruchu truistycznego, podczas gdy Egipt chcemy odwiedzić w czasie Sylwestra, jednakowoż Majówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem tudzież korzystania spośród jego możliwości!

Nasz portal internetowy jest witryną, która powstała w celu ułatwienia przygotowania wyjazdu aż do Egiptu. W ramach naszej okolica prezentujemy wskazówki tudzież porady w kto postępowanie wystarać się udany odpoczynek wakacyjny w Egipcie. Zapewniamy informacje o miejscach hotelowych, sposobach wyboru najlepszego hotelu, atrakcji turystycznych w takich ośrodkach wypoczynkowych, podczas gdy El Sheikh, Hurghada, El Gouna, Dabab, Taba, Makadi Bay. Prezentujmy informacje o atrakcjach związanych z wycieczkami morskimi, fakultatywnymi. Informujemy o sposobach uzyskania wiz, jednakowoż sposobach dokonywania płatności w Egipcie, właściwie życzenia urodzinowe by nie narazić się na ryzyko kradzieży, bądź nadmierne opłaty. Zapraszamy aż do zapoznania się z naszym portalem!

Comments

  • No comments made yet. Be the first to submit a comment

Leave your comment

Guest Wednesday, 12 December 2018

መደቦቻችን

No events

የመፅሓፍ ቅዱስ ጥቅስ

readings "  በጌታ የተወደዳችሁ ወንድሞች ሆይ፥ ሁልጊዜ ስለ እናንተ እግዚአብሔርን ልናመሰግን ግድ አለብን፥ እግዚአብሔር በመንፈስ መቀደስ እውነትንም በማመን ለመዳን እንደ በኵራት መርጦአችኋልና"   

              2ኛ ወደ ተሰሎን 2:13

በኣባ ሳሙኤል የቀረቡ መፃህፍትና ቪቺዲዎች

abb 1

ካባቶኣንደበት

stanthony"ለእግዚኣብሄር ከወንድምህ በላይ ውደደው ለወንድምህ ደሞ ከነፍስህ በላይ ውደደው"   ኣባ ይስሓቕ ሶርያዊ

ካባቶች ምክር

stanthony"ኣንዲት የክፋት ቃል ለመልካም ሰው ክፉ ታደርገዋለች፥ ኣንዲት መልካም ቃል ግን ለ ክፉ ሰው መልካም ታደርገዋለች።"    ኣባ መቃርዮስ 

saying fathers

stanthony"If then we have angels, let us be sober, as though we were in the presence of tutors; for there is a demon present also."   John Chryssostom

saying of fathers

stanthony"Let books be your dining table, / And you shall be full of delights. / Let them be your mattress,/And you shall sleep restful nights"   Ephraim the Syrian

 

              በነዚ ላይ በመጫን ይከተሉን

  twitter-logo-circular-OFFfacebThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

adress